Pierwsze zawiadomienie akcjonariuszy KOFAMA Koźle S.A. o zamiarze połączenia KOFAMA Koźle S.A. z Energomontaż Zachód Wrocław sp. z o.o. i Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu "OPOLREM" sp. z o.o. oraz zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia KOFAMA Koźle S.A.


Data publikacji: 2021-05-20 14:00
  • 03. Treść ogłoszenia - KOFAMA - zawiadaomienie i zwołanie.pdf Zobacz Pobierz

Powrót

PRZEMYSŁ GÓRNICZY I KOKSOWNICZY PRZEMYSŁ GÓRNICZY I KOKSOWNICZY

Maszyny i urządzenia naszej produkcji znajdują zastosowanie w procesach przeróbki mechanicznej. Produkujemy dla tej gałęzi przemysłu przesiewacze i podajniki wibracyjne, przenośniki taśmowe, przenośniki kubełkowe, osadzarki miałowe, wzbogacalniki zawiesinowe i inne.

PRZEMYSŁ DRZEWNY PRZEMYSŁ DRZEWNY

W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji płyt drewnopochodnych, tj.: rębaki bębnowe i tarczowe, rozdrabniacze odpadów, skrawarki zrębków, młyny wiórów, sortowniki zrębków, rozwłókniacze czy termorozwłókniacze i inne.

PRZEMYSŁ ENERGETYCZNY PRZEMYSŁ ENERGETYCZNY

Nasze przesiewacze wibracyjne i dyskowe, rębaki i rozdrabniacze oraz przenośniki taśmowe i kubełkowe mają zastosowanie również w produkcji i przygotowaniu do spalania biomasy.

OCHRONA ŚRODOWISKA OCHRONA ŚRODOWISKA

Produkujemy części i osprzęt do aparatów do czyszczenia i filtrowania takich jak wirówki, prasy filtracyjne i urządzenia recyklingowe.