Kariera

KOFAMA Koźle S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej i należy do GRUPY ZARMEN, która jest jedną z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce. Polska spółka z 60-letną tradycja jest producent maszyn i konstrukcji dla wielu sektorów gospodarki. Różnorodność naszych działów oraz stanowisk zapewni wiele możliwości rozwoju Twojej kariery.

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu specjalistów #KOFAMATEAM oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce KOFAMA Koźle, to dołącz do nas już dziś.

Kontakt do Działu Kadr

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas.

  • tel. +48 77 540 23 93
  •  e-mail: kadry@kofama.pl 

Aktualne oferty:

MASZYNY I URZĄDZENIA MASZYNY I URZĄDZENIA

KOFAMA Koźle S.A., jako przedsiębiorstwo branży metalowej posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji jednostkowej i małoseryjnej specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz kompletnych instalacji dla wielu sektorów przemysłu.

KONSTRUKCJE STALOWE KONSTRUKCJE STALOWE

KOFAMA Koźle S.A. jest wykonawcą konstrukcji stalowych dla wielu gałęzi przemysłu. Usługi firmy są wysoko cenione przez wykonawców instalacji przemysłowych, prac modernizacyjnych oraz budowlanych.

REMONTY I REGENERACJE MASZYN REMONTY I REGENERACJE MASZYN

KOFAMA Koźle S.A. specjalizuje się w bieżących, średnich oraz kapitalnych remontach maszyn i urządzeń technologicznych dla przemysłu cementowego, wapiennego, gipsowego, energetycznego i okazjonalnie papierniczego.

USŁUGI DŹWIGOWE USŁUGI DŹWIGOWE

Spółka oferuje wynajem dźwigu z udźwigiem 40T wraz z obsługa operatorską do wszelkich prac dźwigowych. KOFAMA Koźle S.A. zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniając najlepszych operatorów.