Promocyjna oferta cięcia wodą w KOFAMA Koźle

2023-08-01 08:00:30

Zapraszamy Państwa do skorzystnia z wyjątkowej oferty precyzyjnego cięcia i obróbki materiałów za pomocą wody w promocyjnej cenie 120 zł netto / godz. w KOFAMA Koźle S.A. Promocja trwa do końca września 2023 r.

Profesjonalne urządzenie umożliwia precyzyjne wycinanie różnorodnych, zaawansowanych kształtów, przy jednoczesnym pozostawieniu przez głowicę gładkiej krawędzi cięcia w porównaniu do innych dostępnych na rynku metod, jak plazma czy laser. Metoda ta znacznie redukuje potrzebę dalszej obróbki materiału i skutecznie skraca czas technologicznego przygotowania materiału, zapewniając minimalną jego utratę w trakcie procesu.

Dodatkowo obróbka wodą pozwala uniknąć hartowania obrabianych krawędzi, wprowadzania naprężeń mechanicznych oraz odkształceń plastycznych materiału, spowodowanych wpływem temperatury obróbki w przypadku stosowania innych metod. Technologia WaterJet umożliwia nie tylko cięcie, ale również obróbkę wielu rodzajów materiałów począwszy od metali, poprzez kompozyty, szkło, kamień, marmury, po drewno, materiały drewnopochodne oraz tworzywa sztuczne. 

Nasze urządzenie przy ciśnieniu roboczym3600 bar/psi, pozwala na cięcie do grubości 100 mm na stole roboczym o wymiarach 3000 x 6000 mm i nośności 1600 kg/m2. Dokładności pozycjonowania głowicy to +/- 0,05 mm, powtarzalność to +/- 0,025 mm, a średnica strumienia wody wynosi od 0,8 do 1,5 mm.

Wyceny wykonujemy indywidualnie dla każdego projektu, na podstawie przesłanych zapytań wraz dokumentacją techniczną w formatach: AutoCAD *.DWG, *DXF. Istnieje również możliwość wykonania dokumentacji wykonawczej na bazie rysunków w innych formatach.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z promocyjnej oferty KOFAMA Koźle S.A., firmy wykorzystujące w swoim procesach technologicznych elementy wycinane i obrabiane wodą.
 


wszystkie artykuły
MASZYNY I URZĄDZENIA MASZYNY I URZĄDZENIA

KOFAMA Koźle S.A., jako przedsiębiorstwo branży metalowej posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji jednostkowej i małoseryjnej specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz kompletnych instalacji dla wielu sektorów przemysłu.

KONSTRUKCJE STALOWE KONSTRUKCJE STALOWE

KOFAMA Koźle S.A. jest wykonawcą konstrukcji stalowych dla wielu gałęzi przemysłu. Usługi firmy są wysoko cenione przez wykonawców instalacji przemysłowych, prac modernizacyjnych oraz budowlanych.

REMONTY I REGENERACJE MASZYN REMONTY I REGENERACJE MASZYN

KOFAMA Koźle S.A. specjalizuje się w bieżących, średnich oraz kapitalnych remontach maszyn i urządzeń technologicznych dla przemysłu cementowego, wapiennego, gipsowego, energetycznego i okazjonalnie papierniczego.

USŁUGI DŹWIGOWE USŁUGI DŹWIGOWE

Spółka oferuje wynajem dźwigu z udźwigiem 40T wraz z obsługa operatorską do wszelkich prac dźwigowych. KOFAMA Koźle S.A. zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniając najlepszych operatorów.