KOFAMA Koźle i OPOLREM na XI Akademickich Targach Pracy w „Łączniku”

2019-03-21 00:00:00

Organizowane przez Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej już po raz 11 Targi Pracy w „Łączniku” dla studentów, absolwentów i pracodawców przeszły już do historii. Pierwszy raz podczas targów swoją ofertę zaprezentowały spółki należące do GRUPY ZARMEN, KOFAMA Koźle S.A. oraz Przedsiębiorstwo Technicznej Obsługi Przemysłu „OPOLREM” Sp. z o.o. 

Ponad 60 wystawców, w tym przedstawiciele firm i instytucji z różnych branż zaprezentowało swoją ofertę, a wśród propozycji adresowanych do studentów oprócz zatrudnienia były również praktyki zawodowe oraz staże. Pomimo tego, iż rynek pracy wciąż sprzyja potencjalnym pracownikom, a znalezienie "etatu" nie stanowi większego problemu to okazuje się, że wielu studentów rozpoczyna swoją karierę zawodową właśnie dzięki targom pracy.

Nasza obecność na XI Akademickich Targach Pracy Politechniki Opolskiej pozwoliła nam nie tylko nawiązać kontakt ze studentami i absolwentami tej renomowanej uczelni, ale przede wszystkim poznać ich oczekiwania dotyczące pracy w dzisiejszych czasach. W naszej firmie łączymy wiele wymiarów: nowe technologie z tradycją, doświadczenie z młodością, pracę zespołową z indywidualnym rozwojem osobistym oraz nastawienie na cel z dbałością o jakość.komentuje Ewelina Kwiatkowska, Wiceprezes Zarządu KOFAMA Koźle S.A. Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego ciągle rozwijającego się zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie. – dodaje Ewelina Kwiatkowska.

Oprócz stoisk wystawców, dla zwiedzających przygotowano także strefę relaksu i darmowy poczęstunek oraz studenckie koło fortuny. Gościem specjalnym targów był kitesurfer, podróżnik i mówca motywacyjny Victor Borsuk.


wszystkie artykuły
PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY

Maszyny i urządzenia naszej produkcji znajdują zastosowanie w procesach przeróbki mechanicznej. Produkujemy dla tej gałęzi przemysłu przesiewacze i podajniki wibracyjne, przenośniki taśmowe, przenośniki kubełkowe, osadzarki miałowe, wzbogacalniki zawiesinowe i inne.

PRZEMYSŁ DRZEWNY PRZEMYSŁ DRZEWNY

W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji płyt drewnopochodnych, tj.: rębaki bębnowe i tarczowe, rozdrabniacze odpadów, skrawarki zrębków, młyny wiórów, sortowniki zrębków, rozwłókniacze czy termorozwłókniacze i inne.

Przemysł energetyczny Przemysł energetyczny

Nasze przesiewacze wibracyjne i dyskowe, rębaki i rozdrabniacze oraz przenośniki taśmowe i kubełkowe mają zastosowanie również w produkcji i przygotowaniu do spalania biomasy.

OCHRONA ŚRODOWISKA OCHRONA ŚRODOWISKA

Produkujemy części i osprzęt do aparatów do czyszczenia i filtrowania takich jak wirówki, prasy filtracyjne i urządzenia recyklingowe.