KOFAMA Koźle S.A. na V Złotym Balu Biznesu

2019-02-20 10:40:00

W piątek 15 lutego br. odbył się jubileuszowy V Złoty Bal Biznesu organizowany przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o. W przepięknym anturażu Sali Balowej Dworku Komorno spotkało się ponad 145 gości reprezentujących 42 podmioty przestrzeni gospodarczej, w tym przedstawiciele firm należących do Klastra Chemii Specjalistycznej CHEM-STER oraz biznesmeni z okręgu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Po raz pierwszy w Balu Biznesu wzięli udział przedstawiciele zarządu KOFAMA Koźle S.A oraz zaproszeni przez zarząd pracownicy spółki wraz z partnerami, w ramach nagrody za zaangażowanie w prac na rzecz rozwoju spółki.

W trakcie wydarzenia odbyła się gala wręczenia statuetek Kozły Biznesu 2018. Celem III edycji konkursu było wyłonienie najbardziej znaczących podmiotów oraz wydarzeń w minionym roku, a także promowanie działań innowacyjnych i przyczyniających się do rozwoju z Gminy i Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Statuetki i nagrody laureaci odebrali z rąk prezydent Kędzierzyna-Koźla Pani Sabiny Nowosielskiej oraz prezes Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego Pani Alicji Górskiej w następujących kategoriach:

  • Firma Roku, 
  • Inwestycja Roku, 
  • Działalność Społeczna Roku, 
  • Osobowość Roku, 
  • Nagroda Mediów.

Wręczono również wyróżnienie i dyplom w kategorii Debiut Roku.

Jak co roku podczas Balu Biznesu odbyła się aukcja charytatywna przeznaczona na cel społeczny – ufundowanie nagród dla laureatów konkursu na projekt kampanii społecznej dotyczącej życia w mieście chemii. Ten wyjątkowy wieczór uświetnił specjalny występ artystyczny, a zabawa taneczna trwała do białego rana przy akompaniamencie zespołu Takton Band. Wydarzenie poprowadził znany prezenter telewizyjny Marcin Prokop.

fot. Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o.


wszystkie artykuły
PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY

Maszyny i urządzenia naszej produkcji znajdują zastosowanie w procesach przeróbki mechanicznej. Produkujemy dla tej gałęzi przemysłu przesiewacze i podajniki wibracyjne, przenośniki taśmowe, przenośniki kubełkowe, osadzarki miałowe, wzbogacalniki zawiesinowe i inne.

PRZEMYSŁ DRZEWNY PRZEMYSŁ DRZEWNY

W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji płyt drewnopochodnych, tj.: rębaki bębnowe i tarczowe, rozdrabniacze odpadów, skrawarki zrębków, młyny wiórów, sortowniki zrębków, rozwłókniacze czy termorozwłókniacze i inne.

Przemysł energetyczny Przemysł energetyczny

Nasze przesiewacze wibracyjne i dyskowe, rębaki i rozdrabniacze oraz przenośniki taśmowe i kubełkowe mają zastosowanie również w produkcji i przygotowaniu do spalania biomasy.

OCHRONA ŚRODOWISKA OCHRONA ŚRODOWISKA

Produkujemy części i osprzęt do aparatów do czyszczenia i filtrowania takich jak wirówki, prasy filtracyjne i urządzenia recyklingowe.