KOFAMA Koźle S.A. na V Złotym Balu Biznesu

2019-02-20 10:40:00

W piątek 15 lutego br. odbył się jubileuszowy V Złoty Bal Biznesu organizowany przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o. W przepięknym anturażu Sali Balowej Dworku Komorno spotkało się ponad 145 gości reprezentujących 42 podmioty przestrzeni gospodarczej, w tym przedstawiciele firm należących do Klastra Chemii Specjalistycznej CHEM-STER oraz biznesmeni z okręgu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Po raz pierwszy w Balu Biznesu wzięli udział przedstawiciele zarządu KOFAMA Koźle S.A oraz zaproszeni przez zarząd pracownicy spółki wraz z partnerami, w ramach nagrody za zaangażowanie w prac na rzecz rozwoju spółki.

W trakcie wydarzenia odbyła się gala wręczenia statuetek Kozły Biznesu 2018. Celem III edycji konkursu było wyłonienie najbardziej znaczących podmiotów oraz wydarzeń w minionym roku, a także promowanie działań innowacyjnych i przyczyniających się do rozwoju z Gminy i Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Statuetki i nagrody laureaci odebrali z rąk prezydent Kędzierzyna-Koźla Pani Sabiny Nowosielskiej oraz prezes Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego Pani Alicji Górskiej w następujących kategoriach:

  • Firma Roku, 
  • Inwestycja Roku, 
  • Działalność Społeczna Roku, 
  • Osobowość Roku, 
  • Nagroda Mediów.

Wręczono również wyróżnienie i dyplom w kategorii Debiut Roku.

Jak co roku podczas Balu Biznesu odbyła się aukcja charytatywna przeznaczona na cel społeczny – ufundowanie nagród dla laureatów konkursu na projekt kampanii społecznej dotyczącej życia w mieście chemii. Ten wyjątkowy wieczór uświetnił specjalny występ artystyczny, a zabawa taneczna trwała do białego rana przy akompaniamencie zespołu Takton Band. Wydarzenie poprowadził znany prezenter telewizyjny Marcin Prokop.

fot. Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o.


wszystkie artykuły
MASZYNY I URZĄDZENIA MASZYNY I URZĄDZENIA

KOFAMA Koźle S.A., jako przedsiębiorstwo branży metalowej posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji jednostkowej i małoseryjnej specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz kompletnych instalacji dla wielu sektorów przemysłu.

KONSTRUKCJE STALOWE KONSTRUKCJE STALOWE

KOFAMA Koźle S.A. jest wykonawcą konstrukcji stalowych dla wielu gałęzi przemysłu. Usługi firmy są wysoko cenione przez wykonawców instalacji przemysłowych, prac modernizacyjnych oraz budowlanych.

REMONTY I REGENERACJE MASZYN REMONTY I REGENERACJE MASZYN

KOFAMA Koźle S.A. specjalizuje się w bieżących, średnich oraz kapitalnych remontach maszyn i urządzeń technologicznych dla przemysłu cementowego, wapiennego, gipsowego, energetycznego i okazjonalnie papierniczego.

USŁUGI DŹWIGOWE USŁUGI DŹWIGOWE

Spółka oferuje wynajem dźwigu z udźwigiem 40T wraz z obsługa operatorską do wszelkich prac dźwigowych. KOFAMA Koźle S.A. zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniając najlepszych operatorów.