Gala Noworoczna GRUPY ZARMEN 2018

2018-02-15 11:50:42

Transmisja on-line.

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Państwa na transmisję na żywo Gali Noworocznej GRUPY ZARMEN. Uroczystość tradycyjnie już odbędzie się w Operze Krakowskiej. Relację z wydarzenia będzie można oglądać w poniedziałek 19 lutego 2018 roku od godz. 18.00 na nowej stronie internetowej Grupy Kapitałowej ZARMEN www.grupa-zarmen.pl

Jak co roku dokonamy podsumowania naszych osiągnięć, omówimy nowe cele i wyzwania na kolejny rok oraz nagrodzimy naszych najlepszych pracowników za wybitne osiągnięcia zawodowe oraz wzorową postawę w codziennej pracy na rzecz Grupy Kapitałowej ZARMEN w 2017 roku. 

Ta wyjątkowa i jedyna w roku uroczystość będzie przeplatana występami gwiazd polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej przy akompaniamencie niezawodnej orkiestry „Jacek Tarkowski Band”. Czeka nas również wiele atrakcji, których oczywiście (tradycyjnie) nie zdradzimy. 

Po zakończeniu uroczystości na stronie w nowej odsłonie GRUPY ZARMEN www.grupa-zarmen.pl, będą Państwo mogli znaleźć listę nagrodzonych pracowników oraz przeczytać relację z tego niezwykłego dla nas wydarzenia. 
 

Program Gali Noworocznej GRUPY ZARMEN 2018:

  • uroczyste otwarcie Gali,
  • wręczenie wyróżnień pracownikom GRUPY ZARMEN za osiągnięcia w pracy zawodowej w roku 2017,
  • koncert gwiazd przy akompaniamencie  orkiestry „Jacek Tarkowski Band”.


Zapraszamy na transmisję Gali Noworocznej, która rozpocznie się 19 lutego o godzinie 18:00. Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść do strony z transmisją.


wszystkie artykuły
MASZYNY I URZĄDZENIA MASZYNY I URZĄDZENIA

KOFAMA Koźle S.A., jako przedsiębiorstwo branży metalowej posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji jednostkowej i małoseryjnej specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz kompletnych instalacji dla wielu sektorów przemysłu.

KONSTRUKCJE STALOWE KONSTRUKCJE STALOWE

KOFAMA Koźle S.A. jest wykonawcą konstrukcji stalowych dla wielu gałęzi przemysłu. Usługi firmy są wysoko cenione przez wykonawców instalacji przemysłowych, prac modernizacyjnych oraz budowlanych.

REMONTY I REGENERACJE MASZYN REMONTY I REGENERACJE MASZYN

KOFAMA Koźle S.A. specjalizuje się w bieżących, średnich oraz kapitalnych remontach maszyn i urządzeń technologicznych dla przemysłu cementowego, wapiennego, gipsowego, energetycznego i okazjonalnie papierniczego.

USŁUGI DŹWIGOWE USŁUGI DŹWIGOWE

Spółka oferuje wynajem dźwigu z udźwigiem 40T wraz z obsługa operatorską do wszelkich prac dźwigowych. KOFAMA Koźle S.A. zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniając najlepszych operatorów.