KOFAMA Koźle S.A. na XI Akademickich Targach Pracy

2019-03-13 11:30:00

W środę 20 marca 2019 r. ruszają XI już Akademickie Targi Pracy w „Łączniku” Politechniki Opolskiej. KOFAMA Koźle S.A. zaprasza wszystkich studentów, ale i nie tylko na stoisko nr 25 i 26  - zlokalizowanym zaraz przy targowej fotobudce - na którym pojawi się wspólnie z Przedsiębiorstwem Technicznej Obsługi Przemysłu „OPOLREM” Sp. z o.o. Przedstawiciele spółek odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości dotyczące wymagań przy zatrudnieniu w spółkach należących do GRUPY ZARMEN. Na stoisku nie zabraknie także licznych konkursów i atrakcji dla odwiedzających. 

W trakcie wydarzenia o godz. 12.00 odbędzie się wykład motywacyjny Gościa Specjalnego. W największej auli „A” Victor Borsuk, 7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu i wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata opowie, jak przekuł pasję do niszowego sportu ekstremalnego w biznes. 

Swoistą tradycją Akademickich Targów Pracy stała się loteria "Koło Fortuny", która jak co roku zostanie zorganizowana na stoisku Politechniki Opolskiej. Uczestnicy gry 3 - krotnie kręcą kołem celem wylosowania pytania z dziedzin takich jak np.: z życia uczelni i regionu, wiedza o rynku pracy i karierze zawodowej, itp. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi uczestnicy otrzymują nagrody.

Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej to:

  • Ponad 60-ciu wystawców z całej Polski.
  • Strefa konsultacji, gdzie będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne i pomysł na biznes oraz  przygotować makijaż idealny na zrobienie pierwszego wrażenia.
  • Salka spotkań, czyli „szybkie randki” z pracodawcami.
  • Strefa relaksu, która pozwoli zebrać myśli, uporządkować materiały i dokumenty oraz przygotować się do rozmów.

DO ZOBACZENIA W "ŁĄCZNIKU" NA STOISKU NR 25 I 26 W ŚRODĘ 20 MARCA OD GODZ. 10.00 


wszystkie artykuły
MASZYNY I URZĄDZENIA MASZYNY I URZĄDZENIA

KOFAMA Koźle S.A., jako przedsiębiorstwo branży metalowej posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji jednostkowej i małoseryjnej specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz kompletnych instalacji dla wielu sektorów przemysłu.

KONSTRUKCJE STALOWE KONSTRUKCJE STALOWE

KOFAMA Koźle S.A. jest wykonawcą konstrukcji stalowych dla wielu gałęzi przemysłu. Usługi firmy są wysoko cenione przez wykonawców instalacji przemysłowych, prac modernizacyjnych oraz budowlanych.

REMONTY I REGENERACJE MASZYN REMONTY I REGENERACJE MASZYN

KOFAMA Koźle S.A. specjalizuje się w bieżących, średnich oraz kapitalnych remontach maszyn i urządzeń technologicznych dla przemysłu cementowego, wapiennego, gipsowego, energetycznego i okazjonalnie papierniczego.

USŁUGI DŹWIGOWE USŁUGI DŹWIGOWE

Spółka oferuje wynajem dźwigu z udźwigiem 40T wraz z obsługa operatorską do wszelkich prac dźwigowych. KOFAMA Koźle S.A. zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniając najlepszych operatorów.