KOFAMA Koźle S.A. na XI Akademickich Targach Pracy

2019-03-13 11:30:00

W środę 20 marca 2019 r. ruszają XI już Akademickie Targi Pracy w „Łączniku” Politechniki Opolskiej. KOFAMA Koźle S.A. zaprasza wszystkich studentów, ale i nie tylko na stoisko nr 25 i 26  - zlokalizowanym zaraz przy targowej fotobudce - na którym pojawi się wspólnie z Przedsiębiorstwem Technicznej Obsługi Przemysłu „OPOLREM” Sp. z o.o. Przedstawiciele spółek odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości dotyczące wymagań przy zatrudnieniu w spółkach należących do GRUPY ZARMEN. Na stoisku nie zabraknie także licznych konkursów i atrakcji dla odwiedzających. 

W trakcie wydarzenia o godz. 12.00 odbędzie się wykład motywacyjny Gościa Specjalnego. W największej auli „A” Victor Borsuk, 7-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu i wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata opowie, jak przekuł pasję do niszowego sportu ekstremalnego w biznes. 

Swoistą tradycją Akademickich Targów Pracy stała się loteria "Koło Fortuny", która jak co roku zostanie zorganizowana na stoisku Politechniki Opolskiej. Uczestnicy gry 3 - krotnie kręcą kołem celem wylosowania pytania z dziedzin takich jak np.: z życia uczelni i regionu, wiedza o rynku pracy i karierze zawodowej, itp. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi uczestnicy otrzymują nagrody.

Akademickie Targi Pracy Politechniki Opolskiej to:

  • Ponad 60-ciu wystawców z całej Polski.
  • Strefa konsultacji, gdzie będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne i pomysł na biznes oraz  przygotować makijaż idealny na zrobienie pierwszego wrażenia.
  • Salka spotkań, czyli „szybkie randki” z pracodawcami.
  • Strefa relaksu, która pozwoli zebrać myśli, uporządkować materiały i dokumenty oraz przygotować się do rozmów.

DO ZOBACZENIA W "ŁĄCZNIKU" NA STOISKU NR 25 I 26 W ŚRODĘ 20 MARCA OD GODZ. 10.00 


wszystkie artykuły
PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY

Maszyny i urządzenia naszej produkcji znajdują zastosowanie w procesach przeróbki mechanicznej. Produkujemy dla tej gałęzi przemysłu przesiewacze i podajniki wibracyjne, przenośniki taśmowe, przenośniki kubełkowe, osadzarki miałowe, wzbogacalniki zawiesinowe i inne.

PRZEMYSŁ DRZEWNY PRZEMYSŁ DRZEWNY

W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji płyt drewnopochodnych, tj.: rębaki bębnowe i tarczowe, rozdrabniacze odpadów, skrawarki zrębków, młyny wiórów, sortowniki zrębków, rozwłókniacze czy termorozwłókniacze i inne.

Przemysł energetyczny Przemysł energetyczny

Nasze przesiewacze wibracyjne i dyskowe, rębaki i rozdrabniacze oraz przenośniki taśmowe i kubełkowe mają zastosowanie również w produkcji i przygotowaniu do spalania biomasy.

OCHRONA ŚRODOWISKA OCHRONA ŚRODOWISKA

Produkujemy części i osprzęt do aparatów do czyszczenia i filtrowania takich jak wirówki, prasy filtracyjne i urządzenia recyklingowe.