KOFAMA Koźle się zmienia

2018-09-03 07:40:00

Nie da się obojętnie przejść obok zabudowań KOFAMA Koźle S.A., uwagę przykuwa piękno budynków zakładu - niestety dotychczas trochę "przykurzonych". Teraz wzrok każdego przechodnia przykuwa duże zamieszaniem za płotem fabryki.

Co dzieje się teraz w KOFAMIE?

Dzieje się sporo. Obecnie trwają prace modernizacyjne dotyczące budynków zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz. Prowadzone prace budowlane zewnętrzne mają na celu odtworzenie i przywrócenie wyglądu budynków do ich pierwotnego stanu, czyli sprzed ponad 120 lat oraz remont starej kanalizacji. Prace wewnątrz budynków polegają głównie na stworzeniu optymalnych warunków pracy dla pracowników - modernizacja starego zaplecza sanitarnego tj. łaźni, szatni, jadalni czy zniszczone już pomieszczenia biurowe. 

KOFAMA Koźle odzyska dawny blask

W obecnej chwili możemy zdradzić, że będzie pięknie i to już niedługo. Prace na budynku wzdłuż ul. Portowej w dużej części - zaplecze socjalne dla pracowników - zostaną zakończone jeszcze w tym roku, a ukończenie całości inwestycji zaplanowane jest na 2019 r. W 2019 r. planowane jest również ukończenie prac w budynku administracyjnym. A to jeszcze nie koniec ponieważ unowocześniamy również nasz park maszynowy i wprowadzamy nowoczesne technologie wykonania, ale o tym więcej już niebawem. 

Zapraszamy na nasze profile społecznościowe na Facebook oraz LinkedIn


wszystkie artykuły
PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY PRZEMYSŁ WYDOBYWCZY

Maszyny i urządzenia naszej produkcji znajdują zastosowanie w procesach przeróbki mechanicznej. Produkujemy dla tej gałęzi przemysłu przesiewacze i podajniki wibracyjne, przenośniki taśmowe, przenośniki kubełkowe, osadzarki miałowe, wzbogacalniki zawiesinowe i inne.

PRZEMYSŁ DRZEWNY PRZEMYSŁ DRZEWNY

W naszej ofercie znajdują się maszyny i urządzenia do produkcji płyt drewnopochodnych, tj.: rębaki bębnowe i tarczowe, rozdrabniacze odpadów, skrawarki zrębków, młyny wiórów, sortowniki zrębków, rozwłókniacze czy termorozwłókniacze i inne.

Przemysł energetyczny Przemysł energetyczny

Nasze przesiewacze wibracyjne i dyskowe, rębaki i rozdrabniacze oraz przenośniki taśmowe i kubełkowe mają zastosowanie również w produkcji i przygotowaniu do spalania biomasy.

OCHRONA ŚRODOWISKA OCHRONA ŚRODOWISKA

Produkujemy części i osprzęt do aparatów do czyszczenia i filtrowania takich jak wirówki, prasy filtracyjne i urządzenia recyklingowe.