KOFAMA Koźle się zmienia

2018-09-03 07:40:00

Nie da się obojętnie przejść obok zabudowań KOFAMA Koźle S.A., uwagę przykuwa piękno budynków zakładu - niestety dotychczas trochę "przykurzonych". Teraz wzrok każdego przechodnia przykuwa duże zamieszaniem za płotem fabryki.

Co dzieje się teraz w KOFAMIE?

Dzieje się sporo. Obecnie trwają prace modernizacyjne dotyczące budynków zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz. Prowadzone prace budowlane zewnętrzne mają na celu odtworzenie i przywrócenie wyglądu budynków do ich pierwotnego stanu, czyli sprzed ponad 120 lat oraz remont starej kanalizacji. Prace wewnątrz budynków polegają głównie na stworzeniu optymalnych warunków pracy dla pracowników - modernizacja starego zaplecza sanitarnego tj. łaźni, szatni, jadalni czy zniszczone już pomieszczenia biurowe. 

KOFAMA Koźle odzyska dawny blask

W obecnej chwili możemy zdradzić, że będzie pięknie i to już niedługo. Prace na budynku wzdłuż ul. Portowej w dużej części - zaplecze socjalne dla pracowników - zostaną zakończone jeszcze w tym roku, a ukończenie całości inwestycji zaplanowane jest na 2019 r. W 2019 r. planowane jest również ukończenie prac w budynku administracyjnym. A to jeszcze nie koniec ponieważ unowocześniamy również nasz park maszynowy i wprowadzamy nowoczesne technologie wykonania, ale o tym więcej już niebawem. 

Zapraszamy na nasze profile społecznościowe na Facebook oraz LinkedIn


wszystkie artykuły
MASZYNY I URZĄDZENIA MASZYNY I URZĄDZENIA

KOFAMA Koźle S.A., jako przedsiębiorstwo branży metalowej posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji jednostkowej i małoseryjnej specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz kompletnych instalacji dla wielu sektorów przemysłu.

KONSTRUKCJE STALOWE KONSTRUKCJE STALOWE

KOFAMA Koźle S.A. jest wykonawcą konstrukcji stalowych dla wielu gałęzi przemysłu. Usługi firmy są wysoko cenione przez wykonawców instalacji przemysłowych, prac modernizacyjnych oraz budowlanych.

REMONTY I REGENERACJE MASZYN REMONTY I REGENERACJE MASZYN

KOFAMA Koźle S.A. specjalizuje się w bieżących, średnich oraz kapitalnych remontach maszyn i urządzeń technologicznych dla przemysłu cementowego, wapiennego, gipsowego, energetycznego i okazjonalnie papierniczego.

USŁUGI DŹWIGOWE USŁUGI DŹWIGOWE

Spółka oferuje wynajem dźwigu z udźwigiem 40T wraz z obsługa operatorską do wszelkich prac dźwigowych. KOFAMA Koźle S.A. zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniając najlepszych operatorów.