img3

img4

img5

img6

Jesteśmy wiarygodnym i solidnym producentem oraz dostawcą maszyn, urządzeń, usług i rozwiązań technicznych. Największe doświadczenie posiadamy w następujących branżach:

Przemysł wydobywczy

Maszyny i urządzenia naszej produkcji znajdują zastosowanie w  procesach przeróbki mechanicznej węgla kamiennego, koksu, rud, tłucznia kamiennego, piasku, żwiru i innych kopalin. Produkujemy dla tej gałęzi przemysłu przesiewacze i podajniki wibracyjne, przenośniki taśmowe, przenośniki kubełkowe, osadzarki miałowe, wzbogacalniki zawiesinowe i inne.

Przemysł drzewny

Maszyny i urządzenia do produkcji płyt drewnopochodnych. W naszej ofercie znajdują się między innymi:rębaki bębnowe i tarczowe, rozdrabniacze odpadów, skrawarki zrębków, młyny wiórów, sortowniki zrębków, rozwłókniacze i termorozwłókniacze i inne.

Przemysł energetyczny

Przesiewacze wibracyjne i dyskowe, rębaki i rozdrabniacze oraz przenośniki taśmowe i kubełkowe mają zastosowanie również w produkcji i przygotowaniu do spalania biomasy.

Ochrona środowiska

Części i osprzęt do aparatów do czyszczenia i filtrowania takich jak wirówki, prasy filtracyjne i urządzenia recyklingowe.

Realizujemy projekty pod indywidualne wymagania klienta.
Posiadając wsparcie własnego biura technologiczno-konstrukcyjnego na bieżąco podejmujemy stawiane przed nami zadania. Pracujemy na podstawie dokumentacji własnej i powierzonej przez zamawiającego.
Służymy doradztwem technicznym bazując na doświadczeniu naszej kadry.

Specyfiką naszej firmy jest produkcja jednostkowa. Nasz bogaty park maszynowy oraz wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy umożliwiają świadczenie szerokiego zakresu usług obróbczych, spawalniczych i montażowych.
Posiadany centrum obróbcze o następujących parametrach:

znacznik Szlifierka do wałków: max. średnica szlifowania 620 mm, max. długość szlifowania 4000 mm

znacznik Szlifierka do płaszczyzn: max. długość szlifowania 1000 mm, szerokość szlifowania 300 mm

znacznik Szlifierka karuzelowa do płaszczyzn: max. średnica szlifowania 1250 mm, max. wysokość detalu 500 mm

znacznik Strugarka wzdłużna: max. szerokość strugania 1600 mm, max. długość strugania 4000 mm, max. wysokość detalu 1250 mm

znacznik Krawędziarka 4-osiowa, nacisk nominalny 250 T , długość stołu 4100 mm

znacznik Wyważarka dynamiczna , ciężar wyważanego elementu 10 – 3000 kg , max. średnica detalu 1500 mm

Dysponujemy dużymi powierzchniami produkcyjnymi pozwalającymi na dostosowanie się do produkcji seryjnej.

Zapraszamy do współpracy!

referencjeprzycisk

Sprawdź nasze referencje